ចុះផ្សាយ: ថ្ងៃទី02 ខែ12 ឆ្នាំ2015
ព្រឹកនេះ ឯកឧត្តម ឯម ច័ន្ទមករា អគ្គលេខាធិការ នៃអគ្គលេខាធិការដ្ឋាន ក្រុមព្រឹក្សាសកម្មភាពជនពិការបានចូលរួមអមដំណើរ ឯកឧត្តមរដ្ឋមន្ត្រី វង សូត អនុប្រធានគណៈកម្មាធិការជាតិប៉ារាអូឡាំពិក
ចុះផ្សាយ: ថ្ងៃទី29 ខែ10 ឆ្នាំ2015
ឯកឧត្តម សែម សុខា រដ្ឋលេខាធិការ និងជាអនុប្រធាន ក្រុមប្រឹក្សាសកម្មភាពជនពិការ តំណាងដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តម វង សូត រដ្ឋមន្ត្រី និងជាប្រធាន ក្រុមប្រឹក្សាសកម្មភាពជនពិការ និង ឯកឧត្តម ឯម ច័ន្ទមករា សមាជិកអចិន្ត្រៃយ៍ និងជា អគ្គលេខាធិការ នៃអគ្គលេខាធិការដ្ឋានក្រុមប្រឹក្សាសកម្មភាពជនពិការ ចូលរួមពិធីបើកកិច្ចប្រជុំថ្នាក់ឧត្តមមន្ត្រី ASEM ស្តីពីពិការភាព
ចុះផ្សាយ: ថ្ងៃទី27 ខែ10 ឆ្នាំ2015
នៅទីស្តីការក្រសួងសង្គមកិច្ច, ព្រឹកថ្ងៃទី២៧ ខែតុលា ឆ្នាំ២០១៥ ឯកឧត្តម វង សូត រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងសង្គមកិច្ច អតីតយុទ្ធជន និងយុវនីតិសម្បទា បានអនុញ្ញាតឲ្យគណៈប្រតិភូនៃស្ថានទូតឥណ្ឌាប្រចាំកម្ពុជា ចូលជួបសម្តែងការគួរសម និងពិភាក្សាការងារ
ចុះផ្សាយ: ថ្ងៃទី05 ខែ09 ឆ្នាំ2013
កាលពីថ្ងៃទី០៤ ខែកញ្ញា ឆ្នាំ២០១៣ ប្រតិភូតំណាងព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ដឹកនាំដោយ លោក អៀម សារ៉ាត ប្រធានផ្នែកសុខុមាលភាពនិងស្តារលទ្ធភាពពលកម្ម អមដំណើរដោយមន្ត្រីនៃអគ្គលេខា ធិការដ្ឋានក្រុមប្រឹក្សាសកម្មភាពជនពិការ នៃក្រសួងសង្គមកិច្ច អតីតយុទ្ធជន និងយុវនីតិសម្បទា រួមជាមួយមន្រ្តីមកពីអង្គការកុមារពិការកម្ពុជា